Bed & Breakfast - 1 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Bad Hofgasteinu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Bad Hofgasteinu, kde najdeme města Bad Gastein, Dorfgastein, Rauris, Grossarl a Hüttschlag.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Gästehaus im Pfarrhof 

Foto: Gästehaus im Pfarrhof
Pokojů: 15
Hodnocení hostů
85 %

Gästehaus im Pfarrhof se nachází ve městě Bad Hofgastein, asi 2 km od lanovky Haitzingalmbahn, a nabízí neplacené soukromé parkoviště v pěší vzdálenosti a bezplatnou službu půjčení jízdních kol.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj
osoba30 - 30 EUR za noc
Jednolůžkový pokoj s vlastní externí koupelnou
osoba25 - 25 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí
osoby45 - 60 EUR za noc
Rodinný pokoj
osoby64 - 64 EUR za noc

2. Pension Café Wiesenhof 

Foto: Pension Café Wiesenhof
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
92 %

Pension Café Wiesenhof se nachází v obci Bad Hofgastein, 2 km od lázní Alpentherme Spa, a nabízí kávu s domácími koláči a produkty z farmy majitele včetně domácího chleba. Má zahradu s jasným výhledem na okolní hory.


3. Haus De Jong 

Foto: Haus De Jong
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
90 %

Haus De Jong je bed and breakfast, který se nachází v Bad Hofgasteinu, 5 km od lázní Alpentherme. K dispozici je Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené parkoviště. Každý pokoj má vlastní koupelnu.

Pokoje

Dům s 9 ložnicemi
18 osob331 - 396 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: